head

گوارگام


رای ثبت شده (ثبت رای)


عنوان انگلیسی : GUAR GUM

دسته بندی : خوراکی و دارویی

کد محصول : 42


فرمول شیمیایی : C10H14N5Na2O12P3

گوارگام

توضیحات


فروش گوارگام:

شیمیایی نمونه، از جمله گروه های بازرگانی و فروش گوارگام بوده و در حوزه خرید فروش مواد شیمیایی تجربه بالایی دارد. گوارگام در صنایع مختلفی از قبیل صنایع غذایی و صنایع دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می توانید جهت تهیه گوارگام با کیفیت و قیمت مناسب  با ما در تماس باشید.

تلفن تماس:

۰۲۱-۲۶۳۰۵۵۷۸

۰۹۱۲۳۲۰۵۱۶۳

گوارگام چیست؟

گوارگام که گواران هم نامیده می شود، یک فیبر غذایی گرفته شده از نوعی لوبیای خوشه‌ای ( گیاه گوار ) است که از نظر ساختمانی یک گالاکتومانان است و بیشتر در پاکستان و هند و آمریکا تولید می شود. بر خلاف سایر تغلیظ کننده ها مثل نشاسته اصلاح شده، می توان از گوارگام در مواد غذایی دارای برچسب کاملا طبیعی استفاده کرد. این ماده یک افزودنی خوراکی است که مصارف بسیار زیادی در صنعت مواد غذایی، دارویی و آرایشی دارد. این ماده به ویژه در تولید مواد غذایی بسیار مفید است زیرا گوار به سهولت آب جذب نموده و یک محلول بسیار غلیظ با خواص تیکسوتروپی ایجاد می‌کند.

خرید گوارگام

ویژگی های گوارگام

 • صمغ گوار تقریباً ۸ برابر بیشتر از دیگر عوامل غلظت‌دهنده (مثل نشاسته ذرت) موثر است و مقدار کمی از آن برای تولید ویسکوزیته مناسب کافی است
 • صمغ گوار از رشد کریستال یخ جلوگیری کرده و باعث توزیع یکنواخت این کریستال‌ها می‌شود.
 • گوار کم بو و محلول در آب است و به عنوان امولسیفایر، تثبیت کننده، استابیلایزر و غلیظ کننده در صنایع پخت به کار می‌روند. 
 • بالا بردن قابلیت ترد بودن محصول به ویژه در کیک و شیرینی (جلوگیری از نم گرفتن)
 • عامل تغلیظ کننده در انواع سس‌هاست.

قیمت گوارگام

کاربردهای گوارگام

 • صنایع غذایی

کاربرد این ماده در این صنایع به عنوان عامل ژل کننده، ویسکوز دهنده و افزاینده غلظت، عامل کلودینگ و چسباننده و پایدار کننده و گاه جهت حفظ رطوبت موجود در فیبرهای محصول می‌باشد. این ماده در صنایع غذایی نظیر:

 1. لبنیات
 2. قنادی و نانوایی
 3. سس کچاپ و ترشیجات ( جلوگیری از دوفاز شدن )
 4. نوشیدنی ها و ... کاربرد دارد .
 • صنایع دارویی:

به عنوان ماده‌ی دارویی اصلی مثلاً در برخی ملین‌ها و یکی هم به عنوان اجزای ساختمانی کپسول‌ها و قرص‌ها.

 • مواد شیمیایی آرایشی بهداشتی:

صمغ گوار باعث غلظت دهندگی به خمیر دندان می‌شودو همچنین به عنوان نرم‌کننده در شامپوها استفاده می‌شود.

 • نساجی:

 از صمغ گوار برای اندازه کردن، تکمیل کردن و چاپ استفاده می‌شود.

 • صنعت کاغذ:

صمغ گوار باعث بهبود شکل‌ گیری ورق‌های کاغذ و همچنین فرآیند تا کردن آن می شود. این ماده سطحی محکم‌تر روی کاغذ می‌سازد که برای چاپ مناسب است.

سایت فروش مواد شیمیایی نمونه  ارائه کننده انواع مواد شیمیایی از جمله مواد شیمیایی آرایشی بهداشتی، مواد شیمیایی صنعتی، مواد شیمیایی شوینده، انواع اسانس، مواد شیمیای خوراکی و دارویی و مواد شیمیایی آزمایشگاهی می باشد و مواد شیمیایی را از برندهای معتبر با قیمت مناسب و کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر روی اینجا کلیک کنید.
جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید.
09123205163 مدیر فروش 

 

 

محصولات مرتبط