head

سیانور پتاسیم


رای ثبت شده (ثبت رای)


عنوان انگلیسی : potassium cyanide

دسته بندی : صنعتی

کد محصول : 35


فرمول شیمیایی : KCN

سیانور پتاسیم

توضیحات


فروش سیانور پتاسیم:

شیمیایی نمونه، از جمله گروه های بازرگانی و فروش سیانور پتاسیم بوده و در حوزه خرید فروش مواد شیمیایی تجربه بالایی دارد. سیانور پتاسیم یا پتاسیم سیانید در بسیاری از فرایندهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید جهت خرید سیانور پتاسیم با کیفیت و قیمت مناسب  با ما در تماس باشید.

فروش سیانور به صورت عمده و با داشتن مجوز امکان پذیر است. لطفا در صورت نداشتن مجوز تماس نگیرید.

تلفن تماس:

۰۲۱-۲۶۳۰۵۵۷۸

۰۹۱۲۳۲۰۵۱۶۳

سیانور پتاسیم یا پتاسیم سیانید چیست؟

سیانور پتاسیم نمک کریستالی بی رنگی است که از نظر ظاهری شبیه به شکر می‌باشد و در آب بسیار محلول است. بیشتر KCN در استخراج طلا، سنتز آلی و آبکاری استفاده می شود. سیانید پتاسیم بسیار سمی است. این ترکیب اگر در مجاورت رطوبت قرار بگیرد، به علت شروع فرایند هیدرولیز در آن، مقدار کمی هیدروژن سیانید تولید می کند که ماده ای کشنده است. بوی هیدروژن سیانید شبیه به بوی بادام تلخ است، هر چند به دلیل وجود تفاوت های ژنتیکی همه افراد نمی توانند این بو را حس کنند.

ترکیب فوق را عموما به صورت کپسول، قرص و یا گلوله می توان مشاهده کرد. این ماده جاذب رطوبت است و آب موجود در هوا را جذب می کند.

سیانور پتاسیم، پتاسیم سیانید

روش تولید سیانور پتاسیم:

سیانور پتاسیم از ترکیب هیدروژن سیانید با محلول آبی پتاسیم هیدروکسید ، طبق واکنش زیر به صورت تبخیر مخلوط در محیط خلاء تولید می شود.

HCN + KOH → KCN + H2O

کاربردهای سیانور پتاسیم:

  1. در کاربری های تجاری از این ماده در فرایند استخراج فلز طلا از معادن استفاده می شود.
  2. از پتاسیم سیانید و سدیم سیانید به طور گسترده در سنتز مواد ارگانیک به منظور تولید نیتریل ها و کربوکسیلیک اسیدها به خصوص در واکنش von Richter استفاده می کنند.
  3. سیانید پتاسیم درصنایع جواهر سازی برای سنباده کشیدن مورد استفاده قرار میگیرد.
  4. در سنتز مواد آلی و آبکاری نیز استفاده می شود.

خرید سیانور پتاسیم

خطرات پتاسیم سیانور

این ماده ترکیبی است که اگر وارد بدن انسان شود, از تنفس سلولی جلوگیری می کند. KCN بسیار سریع عمل می کند, و سریعا بدن قربانی دچار خفگی می شود. بدن فرد مسموم شده با این ترکیب به رنگ قرمز یا کبود در می آید. چرا که سلول های بافت بدن قادر به تنفس و دریافت اکسیژن نخواهند بود.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر روی اینجا کلیک کنید.
جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید.
09123205163 مدیر فروش 

 

محصولات مرتبط