head

شی‌باتر


رای ثبت شده (ثبت رای)


عنوان انگلیسی : Shea Butter

دسته بندی : آرایشی و بهداشتی

کد محصول : 64شی‌باتر

توضیحات


فروش شی‌باتر:

شیمیایی نمونه، از جمله گروه های بازرگانی و فروش شی‌باتر بوده و در حوزه خرید فروش مواد شیمیایی تجربه بالایی دارد. شی‌باتر کاربردهای زیادی در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی دارد. شما می توانید جهت خرید شی‌باتر با کیفیت و قیمت مناسب  با ما در تماس باشید.

تلفن تماس:

۰۲۱-۲۶۳۰۵۵۷۸

۰۹۱۲۳۲۰۵۱۶۳

شی‌باتر چیست؟

کره شیا یا شی‌باتر چربی است که از دانه‌های درخت شی استخراج می شود. شی‌باتر در دمای اتاق جامد است و رنگ آن سفید و یا عاجی است. درختان شی بومی آفریقای غربی هستند و بیشتر شی‌باتر هنوز از آن منطقه است. شی‌باتر قرن ها است که به عنوان یکی از اجزای مواد آرایشی استفاده می‌شود. این ماده دارای مقدار زیادی ویتامین و همچنین اسیدهای چرب می‌باشد و همین باعث شده که به یک ماده آرایشی ایده آل برای نرم سازی پوست تبدیل شود. شی‌باتر همچنین دارای خواص ضدالتهابی و درمانی است و می‌تواند در از بین بردن قرمزی و تورم پوست موثر باشد.

 خرید شی‌‌باتر

شی‌باتر شامل اسیدهای چرب مانند: اسید اولئیک (40-60٪)، اسید استئاریک (20-50٪)، اسید لینولئیک (3 تا 11 درصد)، اسید پالمیتیک (2 تا 9 درصد)، اسید لینولنیک (کم‌‌تر از 1 درصد) و اسید آراشیدید (1 درصد) می‌باشد.

کاربردهای شی‌باتر:

این ماده به خودی خود برای صورت و بدن به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی می‌باشد. شی‌باتر در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مختلف مانند: کرم‌های دور چشم، کرم‌های مرطوب کننده، برق لب و دیگر محصولات آرایشی  مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین توسط سازندگان صابون و تولیدکنندگان روغن ماساژ، به طور معمول در مقادیر کم، مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی شی باتر در موارد زیر کاربرد دارد:

  • تولید لوازم آرایشی
  • تولید شامپوها و نرم کننده مو
  • تولید کرم‌ و لوسیون

کاربردهای شی‌باتر

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر روی اینجا کلیک کنید.
جهت استعلام قیمت خرید شی‌باتر با ما در تماس باشید.
09123205163 مدیر فروش

 

محصولات مرتبط