head

اسید اولئیک


رای ثبت شده (ثبت رای)


عنوان انگلیسی : oleic acid

دسته بندی : آرایشی و بهداشتی

کد محصول : 61اسید اولئیک

توضیحات


فروش اسید اولئیک:

شیمیایی نمونه، از جمله گروه های بازرگانی و فروش اسید اولئیک بوده و در حوزه خرید فروش مواد شیمیایی تجربه بالایی دارد. اسید اولئیک یک اسید چرب است که به طور طبیعی در چربی ها و روغن های مختلف حیوانی و گیاهی وجود دارد. شما می توانید جهت خرید اسید اولئیک با کیفیت و قیمت مناسب  با ما در تماس باشید.

تلفن تماس:

۰۲۱-۲۶۳۰۵۵۷۸

۰۹۱۲۳۲۰۵۱۶۳

اسید اولئیک چیست؟

اسید اولئیک یک اسید چرب است که به طور طبیعی در چربی ها و روغن های مختلف حیوانی و گیاهی وجود دارد.این یک روغن بی بو و بی رنگ است، اگرچه ممکن است نمونه های تجاری آن مایل به زرد باشد. از نظر شیمیایی، اسید اولئیک به عنوان یک اسید چرب غیر اشباع امگا 9 طبقه بندی می شود .این نام از کلمه لاتین oleum به معنی روغن گرفته شده است. اسید اولئیک رایج ترین اسید چرب در طبیعت است، نمک ها و استرهای اسید اولئیک را اولئات می نامند.

اسید اولئیک به عنوان یک عنصر سازنده در مغز و سیستم عصبی عمل می کند و به طور طبیعی در موادی مانند، زیتون و روغن زیتون، روغن بادام زمینی، روغن بادام، روغن کانولا، روغن کنجد و آفتابگردان وجود دارد. اسید اولئیک به عنوان یک جز در بسیاری از غذاها به شکل تری گلیسیرید وجود دارد. این اسید بخشی از رژیم غذایی طبیعی انسان است، زیرا قسمتی از چربی های حیوانی و روغن های گیاهی می‌باشد.
خرید اسید اولئیک
از اسید اولئیک به عنوان امولسیون کننده در تولید صابون استفاده می‌کنند، این ماده به عنوان نرم کننده نیز از آن استفاده می‌شود. اسید اولئیک همچنین در دارو سازی و تولید محصولات آرایشی بهداشتی نیز به کار برده می‌شود.

اسید اولئیک به عنوان یک بهبود دهنده در شیشه های رنگی برای اتصال سرب با شیشه استفاده می شود.

اسیدهای اولئیک در صنایع مختلف دیگر مانند:
  • تولید روان کننده ها
  • تولید شوینده ها 
  • به عنوان سورفاکتانت ها 
  • در پوشش ها و مواد درزگیر 
استفاده می شود.
 
کاربرد اسید اولئیک

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر روی اینجا کلیک کنید.
جهت استعلام قیمت خرید اسید اولئیک با ما در تماس باشید.
09123205163 مدیر فروش  

محصولات مرتبط