head

آمونیوم استات


رای ثبت شده (ثبت رای)


عنوان انگلیسی : Ammonium acetate

دسته بندی : صنعتی

کد محصول : 55


فرمول شیمیایی : C۲H۳O۲NH۴

آمونیوم استات

توضیحات


فروش آمونیوم استات:

شیمیایی نمونه، از جمله گروه های بازرگانی و فروش آمونیوم استات بوده و در حوزه خرید فروش مواد شیمیایی تجربه بالایی دارد. آمونیوم استات دارای تعدادی از خصوصیات متمایز است و کاربردهای زیادی در صنایع مختلف مانند داروسازی، کشارزی، صنایع غذایی و ... دارد. برای خرید آمونیوم استات با کیفیت و قیمت مناسب  با ما در تماس باشید.

تلفن تماس:

۰۲۱-۲۶۳۰۵۵۷۸

۰۹۱۲۳۲۰۵۱۶۳

استات آمونیوم چیست؟

استات آمونیوم یک ترکیب شیمیایی با فرمول NH4CH3CO2 است. این یک ماده جامد سفید رنگ و جاذب رطوبت می باشد که از واکنش آمونیاک و اسید استیک حاصل شود. استات آمونیوم محلول در استون، الکل، آب و آمونیاک مایع می‌باشد.این ماده درآنالیزهای شیمیایی، در داروها، نگهداری مواد غذایی و سایر موارد استفاده می شود.

خرید استات آمونیوم

کاربردهای استات آمونیوم:

  • این ماده اصلی سازنده استامید است، بعلاوه از آن به عنوان داروی ادرار آور استفاده می شود.
  • استات آمونیوم همچنین به عنوان یک ماده افزودنی غذایی به عنوان تنظیم کننده اسیدیته استفاده می شود.
  • به عنوان نمک یک اسید ضعیف و یک پایه ضعیف، اغلب از استات آمونیوم  به همراه اسید استیک برای ایجاد محلول بافر استفاده می شود. استات آمونیوم در فشارهای کم فرار است. به همین دلیل، از آن برای جایگزینی بافرهای سلولی با نمکهای غیر فرار در تهیه نمونه ها برای طیف سنجی جرمی استفاده شده است.
  • این ماده همچنین به عنوان یک بافر در محصولات مراقبت های شخصی و آرایشی موضعی مانند شامپوها، نرم کننده ها، لوسیون های پوستی و غیره استفاده می شود.
  •  معرف برای رسوب پروتئین می‌باشد.
  • به عنوان معرف در کشاورزی برای تعیین پتاسیم موجود در خاک که در آن یون آمونیوم به عنوان یک کاتیون جایگزین برای پتاسیم عمل می کند.
  • از استات آمونیوم به عنوان کاتالیزور در تراکم نووناگل و به عنوان منبع آمونیاک در واکنش بورچ در سنتز ترکیبات آلی استفاده می شود.
  • استات آمونیوم به عنوان ماده اولیه اولیه در سموم دفع آفات کشاورزی، علف کش ها، داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (NSAIDS) و سایر داروهای خاص که نیازمند یک گروه دو کربنی برای سنتز می‌باشد استفاده می شود.
  • همچنین از این ماده در رنگهای نساجی و رنگ مو استفاده می شود.

استات آمونیوم

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر روی اینجا کلیک کنید.
جهت استعلام قیمت خرید استات آمونیوم با ما در تماس باشید.
09123205163 مدیر فروش 

 

محصولات مرتبط